Skip to content

Posts tagged ‘Taklacı güvercin fiyatları ankara’

17
Mar

Taklacı güvercin fiyatları

Merhaba değerli Taklacı güvercin severler.Bildiğiniz üzere taklacı güvercinler türkiyede en çok beslenen ve sevilen güvercin ırkıdır.Bu ırkında alıcısı oldukça fazladır.Geçmişten bugüne kadar bir çok güvercin aldık denedik yavru aldık denedik.Bu konuda insanlara güvendik sözlerine inanarak bir çok güvercin satın aldık ama aradan gecen yıllar sonunda kaliteli taklacı güvercinler üretmeyi başardık.İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonunda Taklacı güvercin satıcılarının fiyat konusunu abarttğını gördüm.Güvercinlerimle ilgili gerekli tanıtımı Damızlıklar katagorinde anlattım buradan dinleyebilirsiniz.Fiyatlar bana göre çok yüksek olmayan yani abartılmamış bir fiyattır.Türkiye geneline ilk sefere mahsus Yeme vurmuş sağlıklı yavruları Şu an itibariyle yani 17.03.2011 Bu yazıyı yazdığım tarih itibariyle.

Yeme vurmuş sağlıklı yavru güvercinler 250 tl
Damızlık verme taraftarı pek değilim ancak Elinde kalmamış yada tek bir güvercini olan yada kuşuna eş bulamayan arkadaşlar için sınırlı sayıda damızlıkta verebilirim damızlık fiyatlarıda 250 den başlayarak 1000 tl ye kadar gitmektedir.Benim tavsiyem yavru almanızdır.Çünkü o yavrularda ilerde damızlık olacaktır.Yüksek fiyatlar ödemeniz gerekmez.

Gönderdiğim Yavrular Garantilidir beğenmeme durumunda tekrar gönderebilir Paranızı iade alırsınız. Benim geçmişte yaşadıklarımı yani iyi güvercin ararken harcadığım paraları ve boşa gecen zamanlarımı sizlerinde yaşamasını gercekten istemem.Onun için bir cift yavru alıp deneyebilirsiniz yada tekte alabilirsiniz.

Şu zamana kadar bir çok arkadaşa internet üzerinde Güvercinler yolladım.İstenilen fiyat denemeye değer bir fiyattır ve bu fiyatların kuşu değildir ancak.Çoğalltım ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.Burada kuşu anlatmakla olmaz alıp deneyeceksiniz Dediğim gibi cıkmazsa kuşu yollarsınız eğer dediğimgibiyse ve Kuşu tek almışsanız eşinide alırsınız.

Alınan bir güvercinin sizin elinize ulaşması ise Otobüs firmaları tarafından yapılmaktadır.Şu ana kadar Ulaşım sorunu yüzünden kuş gönderemediğimiz bir şehir olmamıştır bi şekilde Size ulaştırırım.

Bu zamana kadar yaptğınız hatalar insanlara duyulan güven sorunu yada kandırmacalar mutlaka olmuştur.Sizlere son bir hata daha yapmanızı ve Güvercinimi denemenizi tavsiye ediyorum.

Bütün Taklacı güvercin severlere sevgilerimi sunuyorum.

Yusuf Tankal
İLETİŞİM 0542 405 3909

Haberler