Skip to content

17 Mart 2011

8

Taklacı güvercin fiyatları

Merhaba değerli Taklacı güvercin severler.Bildiğiniz üzere taklacı güvercinler türkiyede en çok beslenen ve sevilen güvercin ırkıdır.Bu ırkında alıcısı oldukça fazladır.Geçmişten bugüne kadar bir çok güvercin aldık denedik yavru aldık denedik.Bu konuda insanlara güvendik sözlerine inanarak bir çok güvercin satın aldık ama aradan gecen yıllar sonunda kaliteli taklacı güvercinler üretmeyi başardık.İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonunda Taklacı güvercin satıcılarının fiyat konusunu abarttğını gördüm.Güvercinlerimle ilgili gerekli tanıtımı Damızlıklar katagorinde anlattım buradan dinleyebilirsiniz.Fiyatlar bana göre çok yüksek olmayan yani abartılmamış bir fiyattır.Türkiye geneline ilk sefere mahsus Yeme vurmuş sağlıklı yavruları Şu an itibariyle yani 17.03.2011 Bu yazıyı yazdığım tarih itibariyle.

Yeme vurmuş sağlıklı yavru güvercinler 250 tl
Damızlık verme taraftarı pek değilim ancak Elinde kalmamış yada tek bir güvercini olan yada kuşuna eş bulamayan arkadaşlar için sınırlı sayıda damızlıkta verebilirim damızlık fiyatlarıda 250 den başlayarak 1000 tl ye kadar gitmektedir.Benim tavsiyem yavru almanızdır.Çünkü o yavrularda ilerde damızlık olacaktır.Yüksek fiyatlar ödemeniz gerekmez.

Gönderdiğim Yavrular Garantilidir beğenmeme durumunda tekrar gönderebilir Paranızı iade alırsınız. Benim geçmişte yaşadıklarımı yani iyi güvercin ararken harcadığım paraları ve boşa gecen zamanlarımı sizlerinde yaşamasını gercekten istemem.Onun için bir cift yavru alıp deneyebilirsiniz yada tekte alabilirsiniz.

Şu zamana kadar bir çok arkadaşa internet üzerinde Güvercinler yolladım.İstenilen fiyat denemeye değer bir fiyattır ve bu fiyatların kuşu değildir ancak.Çoğalltım ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.Burada kuşu anlatmakla olmaz alıp deneyeceksiniz Dediğim gibi cıkmazsa kuşu yollarsınız eğer dediğimgibiyse ve Kuşu tek almışsanız eşinide alırsınız.

Alınan bir güvercinin sizin elinize ulaşması ise Otobüs firmaları tarafından yapılmaktadır.Şu ana kadar Ulaşım sorunu yüzünden kuş gönderemediğimiz bir şehir olmamıştır bi şekilde Size ulaştırırım.

Bu zamana kadar yaptğınız hatalar insanlara duyulan güven sorunu yada kandırmacalar mutlaka olmuştur.Sizlere son bir hata daha yapmanızı ve Güvercinimi denemenizi tavsiye ediyorum.

Bütün Taklacı güvercin severlere sevgilerimi sunuyorum.

Yusuf Tankal
İLETİŞİM 0542 405 3909

8 Comments Post a comment
 1. Ferdi
  Mar 22 2012

  selamın aleyküm anlattıklarınıza göre fiyatlar bence çok uygun alıp denemek lazım güvercinlerinizi güle güle besleyin

  Cevapla
 2. basri
  Mar 22 2012

  selam evet bencede fiyat çok pahalı değil taklacı güvercin almak için birini aradım çiftine 1 milyar dedi kuşu izlemeden okadar para verilmez ama 200 tl verilebilir

  Cevapla
 3. serkan
  Mar 22 2012

  merhabalar arkadaşlar yorumlarınıza katılıyorum çünkü mezatta bile bir taklacı güvercin almak için çiftine en az 50 tl vermemiz gerekiyor bir çift yavru alıp denemekte yarar var

  Cevapla
 4. admin
  Mar 22 2012

  Merhaba arkaadaşlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Zamanında ben kuşa çok paralar verdim ama hep boş cıktı şu anki damızlık taklacı güvercinlerimi izledim ve ona göre ayırdım hangi kuşumun yavrusunu alırsanız alın garantilidir oynamayan yada istediğiniz gibi oynamayan kuşları tekrar iade alırım.Ancak bu zamana kadar mumnun kalmayan bir kişi olmadı kime gönderdiysem memnun kaldı.

  Cevapla
 5. osman
  Mar 27 2012

  selamın aleyküm yazıyı okudum garantide veriyorsunuz bence fiyat oldukça iyi.Yani uçurup izledikten sonra beğenmeme durumunda iade edebiliyorsak bu fiyat çok güzel deneyebilirim

  Cevapla
 6. serhat
  Mar 27 2012

  selam evet arkadaşım bende sana katılıyorum daha uygun fiyata aldığımız kuşalardan bişey çıkmıyor garanti verildiktenten sonra alınabilir.

  Cevapla
 7. ilyas
  Mar 27 2012

  Mrb arkadaşlar ben bu kuları satan arkadaşı dinledim güven verici bir konuşması var bende almak isterim zaten kuşlardanda belli biraz taklacı güvercin den anlıyorsam bu kuşlarda iş var

  Cevapla
 8. arda
  Eki 31 2014

  selam abi ben kuşculuğa yeni başlıyorum bir çift yavru almak istiyorum telefon numaranı aldım en kısa zamanda arayacağım iyi günler

  Cevapla

Yorum Yazın.

(gerekli)
(gerekli)

Not: Mail adresiniz yayımlanmayacaktır .

Yorumlara Abone Olun

Haberler