Satılık Oyun Kuşları, Satılık Seferli Güvercin

Bu konumuzda sizlere Taklacı güvercinler Hakkında bilgiler vereceğiniz.Taklacı güvercin nasıl olmalıdır? Taklacı güvercin özellikleri nasıl olmalıdır? Taklacı güvercin nasıl uçurulur? gibi konuları ele alacağız.


Taklacı güvercinlerin takla performansları fiziksel özellikleri en üstün seviyeye getirilirken aynı zamanda ırkın korunması da sağlanmalıdır.Taklacı güvercin üreticisi bütün öteki ırklardan daha fazla bilgiye sahip olması gerekir.

Beslediği güvercinlerin aslını bilmesi ve onların nasıl oyunlar yaptığını altından çıkan yavrularında aynı özelliklerde olması gerekmektedir.

Bu seviyede bir taklacı güvercin besleyicisine rastlamak oldukça zor bir hale gelmiştir.Taklacı güvercin ırkları zamanlar bozulmaya başlanmıştır.Bunun en önemli sebebi eskiden olmayan şehirler arası kuş transferleridir.Taklacı güvercin yetiştirmenin sadece performans olduğunu düşünen bazı kuşcular başka şehirlerden getirdikleri kuşlarla kendi kuşlarını kırarak daha iyisini elde etmeye çalışmışlardır.

Usta bir taklacı güvercin besleyicisinin kuşlarından önce kendisi bazı özellikleri taşıması gerekmektedir.Öncelikler güvenilir, açık sözlü kuşlar kadar doğayı seven bu özelliklerden sonra gerçek bir kuşcu olma yolunda adım atmış olur.

25 yıla yakın taklacı güvercin besliyorum bir çok kuş geldi geçti yıllarca hep arayış içinde oldum.Sonralarda bir çok ayrı damarı birbirine kırarak elde etmiş olduğum taklacı güvercinlerim var.Bir kezde benim kuşlarımı uçurmanızı tavsiye ediyorum.İsmim Yusuf Tankal Türkiyenin bir çok şehrine taklacı güvercin gönderdim ve bir çoğu memnun kaldı.Sadece bazen denemediğim damarlar oluyor onuda gönderdiğim arkadaş denemiş oluyor eğer memnun kalmazsa kuşu iade alıyorum.Benim için en önemlisi güvendir bir kezde bana güvenin iletişim için aşağıdaki nuramarayı arayınız.Video da izlediğiniz kuş ve buna benzer kuşlar mevcut istediğini zaman arayabilirsiniz.Hoşçakalın.

Yusuf Tankal 0542 405 3909

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir